Словники, довідники

Як захищати свої права мешканця

Д-124

Рівне новини

Мова:  російська

Рік видання:  2008

Ціна:  25 грн.

Книга являє собою популярне довідкове видання, яке присвячене такій актуальній темі, як захист прав мешканців у сфері житлово-комунальних стосунків. В ній у зручній і доступній формі викладаються основні права громадян, як мешканців будинків і квартир, роз’яснюються різні нюанси їх взаємовідношень з робітниками житлово-експлуатаційних організацій, виконавцями комунальних послуг, контролюючими органами. У книзі наведені відповідні нормативно-правові акти, зразки різних юридичних документів (претензій, позовних заяв, договорів тощо), а також інша корисна інформація та цінні поради для мешканців.
Довідник кадровика

Д-198

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2012

Ціна:  35 грн.

Ця книга є своєрідною стислою енциклопедією робітника кадрової служби. Вся інформація в ній наведена у вигляді алгоритмів, таблиць і схем. У книзі викладені основні вимоги чинного законодавства щодо приймання та звільнення найманих працівників, режиму робочого часу, документального оформлення трудових відносин із найманими особами, особливості праці таких категорій робітників, як жінки, неповнолітні, інваліди. Крім цього, у книзі розглянуті питання, пов’язані з заохоченнями, дисциплінарними стягненнями, матеріальною відповідальністю працівників, відповідальністю роботодавця та його посадових осіб за порушення трудового законодавства і багато інших. Для керівників, робітників кадрових служб і осіб, відповідальних за ведення кадрового діловодства.
Класифікатор професій ДК 003:2010

9-119

внешний вид

Затверджено:  наказом Держспоживстандарта N 237 від 28.07.2010 р.

Замість:  ДК 003:2005

Мова:  українська

Рік видання:  2012

Ціна:  74 грн.

Класифікатор призначений для застосування центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, Федерацією роботодавців України, всіма суб'єктами господарювання під час запису про роботу у трудові книжки працівників. Для фахівців з кадрів підприємств, установ, організацій.

Зміст:
Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»;
Додаток А «Покажчик професійних назв робіт за кодами професій»;
Додаток Б «Абетковий покажчик професійних назв робіт»;
Додаток В «Похідні слова до професій (професійних назв робіт)».