Економічна література

Як заповнити первісну документацію

Д-49

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2012

Ціна:  55 грн.

Книга є збіркою типових форм первісної документації, які повинні застосовуватися при документальному оформленні господарських операцій, а також містить приклади та рекомендації щодо їх заповнення.
Форми первісної документації згруповано за окремими ділянками обліку господарської діяльності підприємств усіх видів діяльності. Разом з цим, книга містить підрозділи, присвячені підприємствам окремих видів діяльності (первісна документація будівельних підприємств, підприємств громадського харчування, підприємств, що здійснюють комісійну торгівлю, надають побутові послуги).
Перш за все видання корисне для бухгалтера-практика, оскільки допоможе йому уникнути можливих санкцій за застосування бланків документації невстановленої форми.
Оформлення наказів на підприємстві

Д-52

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2010

Ціна:  30 грн.

Мета цього видання - надати читачу допомогу у вирішенні проблем, що виникають у процесі оформлення наказів на підприємстві. Порядок роботи з наказами розглянутий з момента їх підготовки до момента передавання до архіву. Матеріал книги насичений прикладами складання наказів із зазначенням основних вимог до порядку їх складання. Для бухгалтерів, секретарей, економістів, робітників з діловодства, кадрових служб, а також керівників підприємств.
Договори в господарській діяльності

Д-33

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2009

Формат:  А4

Сторінок:  704

Ціна:  107 грн.

У книзі наведені примірні та типові форми найрозповсюдженіших договорів, життєво необхідних кожному підприємству при здійсненні господарської діяльності. Зразки документів відповідають вимогам Громадянського і Господарського кодексів. Авторами детально прокоментовані найважливіші з практичної точки зору положення законодавства про договори. Приділено значну увагу порядку та формі укладення договорів, способам забезпечення обов’язків, розглянуто механізм зміни осіб в обов’язку (відступлення вимоги та переведення боргу). У виданні містяться широкі практичні коментарі до наведених договорів і пов’язаних із ними документів. Для керівників підприємств, бухгалтерів, аудиторів, юристів, студентів юридичних і економічних спеціальностей.
Все про облік та організацію готельного бізнеса

гостиница турист москва

Мова:  російська

Рік видання:  2007

При створенні книги автори використовували комплексний підхід до розгляду всіх аспектів діяльності готелей згідно з положеннями законодавчих і нормативних актів.
Особливу увагу надано порядку державної реєстрації готелю, оренди майна для здійснення готельної діяльності, сертифікації готельних послуг і нюансам ліцензування готельної діяльності. Окремий розділ книги присвячено питанням організації готельної діяльності.
Детально розглянуто порядок оподаткування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері готельного бізнеса, як на загальній системі оподаткування, так і шляхом сплати єдиного податку. Розглянуто порядок відображення в бухгалтерському і податковому обліку операцій, що здійснюються в процесі реалізації готельних послуг.