Економічна література

Оформлення наказів на підприємстві

Д-52

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2010

Ціна:  30 грн.

Мета цього видання - надати читачу допомогу у вирішенні проблем, що виникають у процесі оформлення наказів на підприємстві. Порядок роботи з наказами розглянутий з момента їх підготовки до момента передавання до архіву. Матеріал книги насичений прикладами складання наказів із зазначенням основних вимог до порядку їх складання. Для бухгалтерів, секретарей, економістів, робітників з діловодства, кадрових служб, а також керівників підприємств.
Все про облік та організацію готельного бізнеса

гостиница турист москва

Мова:  російська

Рік видання:  2007

При створенні книги автори використовували комплексний підхід до розгляду всіх аспектів діяльності готелей згідно з положеннями законодавчих і нормативних актів.
Особливу увагу надано порядку державної реєстрації готелю, оренди майна для здійснення готельної діяльності, сертифікації готельних послуг і нюансам ліцензування готельної діяльності. Окремий розділ книги присвячено питанням організації готельної діяльності.
Детально розглянуто порядок оподаткування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері готельного бізнеса, як на загальній системі оподаткування, так і шляхом сплати єдиного податку. Розглянуто порядок відображення в бухгалтерському і податковому обліку операцій, що здійснюються в процесі реалізації готельних послуг.