Бухгалтерська література

Податковий кодекс. Коментарі до термінів

Д-207

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2011

Ціна:  35 грн.

Основою книги є велика кількість термінів Податкового кодекса України, знання яких необхідне для розуміння податкового законодавства.
Відтепер немає необхідності питати один одного на бухгалтерському форумі, що означає той чи інший термін, тому що для більшості термінів надані ексклюзивні роз’яснення державних органів України, а це вже більш надійніша інформація.
Книга призначена керівникам, економістам, бухгалтерам, приватним підприємцям, працівникам податкових органів, студентам економічних спеціальностей, аспірантам, викладачам ВУЗів.
Податок на доходи фізичних осіб: 175 актуальних запитань та відповідей

Д-210

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2011

Ціна:  45 грн.

У книзі розглянуто актуальні питання щодо податку на доходи фізичних осіб. Приділено увагу платникам, об’єктам оподаткування, ставкам податку. Також розглянуто правила обліку матеріальної допомоги, дивідендів, порядок оподаткування доходів нерезидентів.
Окремо висвітлено правила складання та подання податкової звітності, а також відповідальності в разі її неподання. У книзі знайшли своє відображення операції особливого виду, а також правила оподаткування самозайнятих осіб і багато інших питань.
Зручна структура книги та компактне викладення дозволяють читачу знаходити відповіді на запитання, що його цікавлять.
Для працівників компаній, що надають юридичні послуги, керівників, фінансових директорів, бухгалтерів, економістів, аудиторів та інших фахівців підприємств.
Положення (стандарти) бухгалтерського обліку: коментарі

Д-179

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2009

Формат:  А4

Сторінок:  1328

Ціна:  202 грн.

Перша в Україні книга докладних коментарів до 33-х стандартів бухгалтерського обліку! Ця книга «знає» про П(С)БО все і готова поділитися інформацією зі своїм читачем. До кожного П(С)БО наводиться розгорнутий постатейний коментар. Автори приділили увагу кожному пункту стандарта, навели необхідні приклади відображення операцій у бухгалтерському обліку і фінансовій звітності, розглянули на схемах найскладніші ситуації для найкращого їх сприйняття. Мова коментарів проста й доступна. Щоб зрозуміти той чи інший матеріал, його достатньо прочитати один раз. Для бухгалтерів-практиків, аудиторів, фінансових менеджерів, економістів, викладачів і студентів економічних спеціальностей, що готують курсові роботи, слухачів програм підвищення кваліфікації, курсів з бухгалтерського обліку та всіх, чия професійна діяльність пов’язана з обліком.