Звітність фізичної особи-підприємця

Д-217

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2012

Ціна:  118 грн.

У книзі розглянуто широкий спектр питань, що виникають під час складання та подання звітності фізичними особами-підприємцями. У зручній табличній формі наведено практичні рекомендації щодо правильного оформлення форм податкової звітності, звітності перед Пенсійним фондом та іншими фондами соціального страхування, а також деяких форм статистичної звітності, обов’язок щодо заповнення яких покладено на фізичних осіб-підприємців. Стосовно кожного звіту є покроковий посібник щодо заповнення всіх наявних у ньому реквізитів.
Перевагою цього видання є наявність наочних практичних прикладів щодо заповнення звітів, а також коментарів та детальних прикладів виправлення помилок в них. Крім того, в додатках наведено довідкову інформацію, необхідну для їх заповнення. Особливу увагу приділено специфіці складання звітів, зумовленій змінами, що набули чинності після прийняття Податкового кодексу.
В окремому розділі розглянуто порядок заповнення та подання Декларації єдиного податку - нового звіту, який фізичні особи-підприємці на єдиному податку повинні подавати в зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.