Довідник найманого працівника

9-118

внешний вид

Мова:  російська

Рік видання:  2010

Ціна:  35 грн.

Мета цієї книги - допомогти працівникам розібратися в нюансах трудового законодавства і навчити захищати себе від неправомірних дій з боку роботодавця. Читачі цієї книги знайдуть відповіді на безліч запитань, що виникають у процесі трудових правовідносин: на що слід звернути увагу укладаючи трудовий договір, які особливості має робота за цивільно-правовим договором, за що працівника можуть звільнити з роботи і на що він має право у разі звільнення, в якому випадку роботодавець має право змінювати умови оплати праці та режим роботи, як надаються відпустки і допомоги по соціальному страхуванню, які соціальні та трудові гарантії передбачено для вагітних жінок, жінок з дітьми та інвалідів.
У книзі також детально розглянуто питання, пов’язані з оплатою праці, зокрема, викладено порядок нарахування заробітної плати, відпускних, лікарняних.
Окремий розділ книги присвячено темі відстоювання працівником своїх прав. Наведено рекомендації, куди необхідно звертатися працівнику в разі порушення його прав, описано процедуру звернення до суду, наведено приклади складання позовних заяв.
Книга буде корисною широкому колу читачів.